Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40966
Stary 21.01.2011, 04:09
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
a kiedy Brożek, Głowacki ją zademonstrowali? W starciach z ległą czy Odrą W? Bo w Europie jakoś nie bardzo... i w reprezentacji też nie. To jest głowna przywara polskich piłkarzy- mecze przegrywają w szatni... Myślę, że Izraelita i Bułgar mają lepiej poukładane w głowie i jak staną naprzeciw Anderlechtu Bruksela czy Sparty praga to nogi im się nie ugną
zeby stanąc naprzeciw anderlechtu,sparty itp. trzeba najpierw wygrac lígę co wspomniani Brozek i Gĺowa zrobili 5 jak nie wiecej razy.poki co ta mocniejsza mentalnie Wisła ugrała całe 2miejsce po jednej rundzie wiec trzymaj swoje fantazje na wodzy
Odpowiedz cytując