jova napisał(a):

|
A kiedy nowi pokazali tą mentalną siłę?
|
a kiedy Brożek, Głowacki ją zademonstrowali? W starciach z ległą czy Odrą W? Bo w Europie jakoś nie bardzo... i w reprezentacji też nie. To jest głowna przywara polskich piłkarzy- mecze przegrywają w szatni... Myślę, że Izraelita i Bułgar mają lepiej poukładane w głowie i jak staną naprzeciw Anderlechtu Bruksela czy Sparty praga to nogi im się nie ugną