karas1983 napisał(a):

|
Drużynę z wymienionymi przez Ciebie zawodnikami, za wyjątkiem Marcelo z LM wyrzuciła Levadia, a z LE- Karabach. Ich wytransferowanie było konieczne żeby zrobić krok do przodu bo seryjnie zdobywane MP przyprawione porażkami w Europie nie smakowały tak jak powinny... A Głowacki i Brożek byli PRZYZWYCZAJENI do porażek w Europie i znudzeni grą w Wiśle...
|
Czytaj uważnie. Skeba twierdzi, że na miejsce sprzedanych zawodników przyszli gorsi gracze. To znaczy, że transfery do klubu nie były zadowalające, a nie, że koniecznie trzeba było zatrzymać zawodników, których sprzedaliśmy.