Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8783
Stary 21.01.2011, 00:46
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Jak już wcześniej informowaliśmy Wisła Kraków prowadzi negocjacje z dwoma bramkarzami.

Dziś możemy podać nieco więcej szczegółów, choć niestety nie możemy podać o kogo dokładnie chodzi. Jeden z zawodników jest doświadczonym goalkeaperem w bardzo silnej lidze w swojej Ojczyźnie. Ma za sobą występy w Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej oraz w czołowym klubie w swoim kraju. Większość kariery spędził na rodzimych boiskach ligowych. Obecnie jest drugim bramkarzem w swojej drużynie. Istnieje możliwość rozwiązania kontraktu ze swoim obecnym klubem. Jeśli tak się stanie, wtedy Wisła zakontraktuje tego zawodnika. Jednak jego ewentualne zatrudnienie będzie wiązało się z dużym wydatkiem na pensje dla zawodnika plus dodatkowo wysoką premią za podpis na kontrakcie.

Jeśli chodzi o negocjacje z drugim bramkarzem są one również zaawansowane, ale zawodnik ten ma na pewno mniejsze doświadczenie w Europie.

Warto dodać, że obaj bramkarze to obcokrajowcy.

źródło: wisla-online.pl
Ten pierwszy to Załuska? On chyba nie broni w Celticu teraz
Odpowiedz cytując