Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40956
Stary 21.01.2011, 00:43
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Ja powtarzałem- trochę cierpliwości, transfery będą. Kwestią czasu jest teraz obrońca i bramkarz. Ale Panowie- pamiętajcie, gdzieś tam jest spisek, ktoś pociąga za sznurki w celu wyprzedania Wisły. Strzeżcie się.
W to, że transfery będą, nie wątpią nawet najwięksi forumowi czarnowidze. Zła polityka transferowa nie jest równoznaczna z nie dokonywaniem transferów do klubu. Trzeba brać pod uwagę kogo sprowadzamy, na jakich warunkach, na jak długo, czy mamy szansę sprzedać tego piłkarza do kolejnego klubu, itd. itp. Bardzo chcesz pokazać, że skrajni pesymiści się mylili, ale przy tym niepotrzebnie upraszczasz ich poglądy.

Kandydatury Meliksona i Genkova wyglądają ciekawie. Zobaczymy, co będzie się działo dalej, bo na dzień dzisiejszy, jeśli rzeczywiście poważnie myślimy o mistrzostwie i grze w pucharach, to wzmocnienia przydałyby się praktycznie na każdej pozycji. Może poza defensywną pomocą. Napad, bramka, środkowa i lewa obrona to priorytety.
Odpowiedz cytując