Wyświetl pojedynczy post
Dawidka
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40954
Stary 20.01.2011, 23:52
pierdek18 napisał(a):Wyświetl post
ale zastanówcie się przez chwile..jakby Cupiał chciał sprzedać klub to łatwiej to zrobić jak się ma lepszych piłkarzy bo to przyciąga ludzi. A poza tym Cupiał jakby sprzedał klub nie oddał by go za 20mln zł tylko przynajmniej za 40-50mln zł, tak więc nie musi robić wysprzedaży bo kto kupi klub grający juniorkami
Jeżeli to jest na serio to ja ....a nie mam pytań
Odpowiedz cytując