Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dawidka
Member
Od: 10.2010
Offline
#
40954
20.01.2011, 23:52
pierdek18
napisał(a):
ale zastanówcie się przez chwile..jakby Cupiał chciał sprzedać klub to łatwiej to zrobić jak się ma lepszych piłkarzy bo to przyciąga ludzi. A poza tym Cupiał jakby sprzedał klub nie oddał by go za 20mln zł tylko przynajmniej za 40-50mln zł, tak więc nie musi robić wysprzedaży bo kto kupi klub grający juniorkami
Jeżeli to jest na serio to ja ....a nie mam pytań
Dawidka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dawidka
Znajdź inne posty napisane przez Dawidka