snyrting napisał(a):

|
Przyjdzie na to czas w lutym.
|
Raczej jakoś pod koniec marca bo chyba przed podsumowaniem należało by zobaczyć jak radzą sobie w walce o punkty
Co do tego Genkova.Marszałek pisał by zbytnio się nim nie podniecać na wyrost i ja jestem tego samego zdania
Wiemy jedynie że w Bułgarii mu żarło i że w Rosji nie dał rady a czy będzie wystarczająco szybki(bo to podstawa w naszej lidze przy zmasowanej obronie większości rywali)by dać radę w naszej lidze- czas pokaże.