Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40951
Stary 20.01.2011, 23:38
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
CZEKAŁEM, czekałem i się doczekałem. Tak, tak drodzy kibice, Takie głupoty pisaliście jeszcze kilka czy kilkanaście dni temu. Świetnie regan, że to przypomniałeś. Mój post z dnia 4 stycznia:

Było śmiesznie i straszno.
Ja powtarzałem- trochę cierpliwości, transfery będą. Kwestią czasu jest teraz obrońca i bramkarz. Ale Panowie- pamiętajcie, gdzieś tam jest spisek, ktoś pociąga za sznurki w celu wyprzedania Wisły. Strzeżcie się.
póki co w kwestii transferów to jest 0-3
jak coś podpiszą to wtedy będziesz ogłaszał się Wernyhorą wszechczasów
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując