WioReXXX napisał(a):

CZEKAŁEM, czekałem i się doczekałem. Tak, tak drodzy kibice, Takie głupoty pisaliście jeszcze kilka czy kilkanaście dni temu. Świetnie regan, że to przypomniałeś. Mój post z dnia 4 stycznia:
Było śmiesznie i straszno.
Ja powtarzałem- trochę cierpliwości, transfery będą. Kwestią czasu jest teraz obrońca i bramkarz. Ale Panowie- pamiętajcie, gdzieś tam jest spisek, ktoś pociąga za sznurki w celu wyprzedania Wisły. Strzeżcie się.
|
póki co w kwestii transferów to jest 0-3
jak coś podpiszą to wtedy będziesz ogłaszał się Wernyhorą wszechczasów