Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40947
Stary 20.01.2011, 22:51
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
I bądź tu człowieku mądry...

Dziś w południe...

Jak już wczoraj informowaliśmy, Genkov będzie negocjował warunki kontraktu z Wisłą Kraków. Jeśli zostaną one uzgodnione, zawodnik poleci do Hiszpanii, gdzie w piątek rozpoczyna się zgrupowanie pierwszej drużyny Białej Gwiazdy.


Dziś wieczorem...

Jest mało prawdopodobne, aby Genkov mógł w piątek wylecieć razem z pozostałymi piłkarzami Białej Gwiazdy do Hiszpanii. Jeśli negocjacje transferowe zostaną dopięte na ostatni guzik, napastnik dołączy do drużyny nieco później.

więc albo coś poszło nie tak, albo oficjalna pośpieszyła się z informacją, jak to ostatnio ma w zwyczaju...
Albo to mydlenie oczu kibicom, gdzie wiadomo, że Cupiał chce się wycofać a Stan jest głównym czlowiekiem odpowiedzialnym za sprzeda(ż) zawodników i wyciągnięcie kasy na "spłatę długu"
Powód: uups gdzies umknęło :-)
Ostatnio edytowane przez regan : 20.01.2011 o godz. 23:34.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując