Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8781
Stary 20.01.2011, 22:48
wisla-online.pl trafiła zaledwie 1 transfer i był to Pablo Alvarez. Liczba nietrafionych newsów w ich wykonaniu była wręcz porażająca. A taki news, jak ten powyżej, każdy z nas potrafiłby napisać. Tekst o "drugim" bramkarzu,, tym o mniejszym doświadczeniu w Europie, jest wręcz komiczny.
Nie rozumiem, dlaczego Wisła ma taką trudność, jeżeli chodzi o znalezienie bramkarza. Raz, że często bywa, że naprawdę dobrzy bramkarze siedzą na ławce w swoich klubach i chcą się wyrwać. Takich jest mnóstwo. przez to zazwyczaj kwota odstępnego nie jest wysoka. A i sam piłkarz nie ma wygórowanych żądań.
Mam nadzieję, że wraz z tym okienkiem, zmieni się to i zobaczymy solidnego bramkarza w bramce na wiosnę. Nie musi to być żadna gwiazda, która broni niesamowite setki. Niech to będzie dobry grajek, który to co ma wybronić- wybroni, a od czasu do czasu popisze się jakąś bardziej wymagającą paradą. I oczywiście niech nie puszcza Pawełków, Przyrosiów, Kuszczaków czy Boruców.
Odpowiedz cytując