Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20408
Stary 20.01.2011, 22:44
Nie wie ktoś, kiedy na Orange Sport będzie "Ekstraklasa raport: Wisła Kraków" oraz z naszymi braćmi z Wrocka i Gdańska? (Śląsk już chyba był?)

Jakby ktoś wiedział to będzie miło jeśli podzieli się info (privem nie pogardzę).
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując