wanciak86 napisał(a):

jak dla mnie i tak Jaga leci na ryj na wiosne
Grosicki to było 70% ich ofensywy,aż dziw że tak łatwo go oddali.
|
Chyba nie oglądałeś zbyt wielu spotkań Jagi w tym sezonie

Owszem można powiedzieć, że Grosik stanowił ważny element ofensywy, ale gdzie 70%? Najwyżej 30-40%.
Ciężko porównywać Lechię i Jagę kadrowo, bo uważam że wybitnych i perspektywicznych zawodników nie ma w obu tych dwóch zespołach, a o ich sile stanowi kolektyw. Oczywiście nie zapominam o Franku, który jednak powoli myśli już o emeryturze i jest to jedna z jego ostatnich piłkarskich rund.
Dwóch perspektywicznych zawodników właśnie odeszło, a byli to Grosik i Wołąkiewicz. Być może na wiosnę rozwinie skrzydła Kupisz, odpali Makuszewski, a w Lechii zrobią postęp Traore i Lukjanovs, ale to tylko gdybanie.