tomasz_19 napisał(a):

I bądź tu człowieku mądry...
Dziś w południe...
Jak już wczoraj informowaliśmy, Genkov będzie negocjował warunki kontraktu z Wisłą Kraków. Jeśli zostaną one uzgodnione, zawodnik poleci do Hiszpanii, gdzie w piątek rozpoczyna się zgrupowanie pierwszej drużyny Białej Gwiazdy.
Dziś wieczorem...
Jest mało prawdopodobne, aby Genkov mógł w piątek wylecieć razem z pozostałymi piłkarzami Białej Gwiazdy do Hiszpanii. Jeśli negocjacje transferowe zostaną dopięte na ostatni guzik, napastnik dołączy do drużyny nieco później.
więc albo coś poszło nie tak, albo oficjalna pośpieszyła się z informacją, jak to ostatnio ma w zwyczaju...
|
Jedno nie wyklucza drugiego w piątek zaczyna się zgrupowanie Wisły - fakt, Genow poleci do Hiszpanii - fakt (jak podpisze) ale nie jest napisane że w piątek

pewnie jeszcze wroci do Bułgarii na dwa dni pozalatwiac sprawy tak jak Brożek byl w Polsce... tak ja to rozumiem