WioReXXX napisał(a):

|
Kirm grał tak pod koniec jesieni i to był najlepszy jego okres w Wiśle. Sądzę, że tak, jako klasowy skrzydłowy sprawdzał się średnio przez brak dryblingu. Przy takiej pozycji łatwiej w taktyce 4-3-3 pokazuje swoje największe walory- wyjście do prostopadłej piłki, niezła szybkość, wykończenie.
|
akurat wykonczenie nie jest mocna strona Andraza, szybkosc, umiejetnosc przewidywania sytuacji na boisku, wyjscie na wolne pole, dosrodkowanie tak ale sam na sam z bramkarzem traci glowe zbyt czesto