Nehiar napisał(a):

Mnie jedno zastanawia :
"To inny typ zawodnika niż Paweł. Genkov jest nieco silniejszy, wyższy. Paweł to typ szybkościowca, dobrze wykańczał akcje, Cvetan z kolei potrafi dłużej przytrzymać piłkę, poprowadzić ją, dobrze też gra w powietrzu” – charakteryzował Bułgara trener Maaskant." To kto będzie bramki zdobywał ? Maaskant chce grać 4-3-3, więc potrzebujemy jeszcze 2 napastniko-skrzydłowych. Małecki jest jednym z nich, ale czy Kirm sprawdzi się w takiej roli ?
|
Chyba najlepszą odpowiedz dostałeś w tej rundzie, zobacz na dorobek Kirma, 2 gole z Lechią, gol z Zagłębiem, wywalczony karny z Lechią i asysta przy golu Małeckiego wywalczony karny z Legią , asysta w meczu z Cracovią.
Andraż ewidentnie zaczął dobrze grać za Maaskanta szczególnie po tym jak trochę mocniej potrenowali w Zakopanem bo widać że temu zawodnikowi służy mocny trening. Czy aby teraz nie rozwiązała się zagadka tego dlaczego Kirm tak dobrze grał w reperze, a u nas przeciętnie ? Jeździł na zgrupowanie dostawał trochę mocniejszego treningu i nogi mu lepiej chodziły. Kto wie.
A jestem spokojny o to, że Genkov będzie strzelał.