Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 20.01.2011, 21:53
Władze klubu to prowadza w ogóle jakiś marketing?
Bo tak mi się wydaje jakby wychodzili z założenia że "Wisła - masa gwiazd, kibice przyjdą".
Promocja, reklama, plakaty, bannery, ulotki czy wszystko stoi w miejscu? Nawet na stronie oficjalnej nic nie ma, takie to bez charakteru wszystko. Patrząc na frekwencję chyba nic nie robią w tym kierunku, jak na zdecydowanie najlepszą drużynę w Polsce i jedną z najlepszych w europie powinno być lepiej ale to już od władz zależy. My kibice hajsem nie dysponujemy to robimy co możemy poprzez tematy na forum, jakeiś podpis, fejsbuki itp. i troszkę mnie to denerwuję że oni jakby wychodzili z założenia ze kibice wszystko za nich zrobią.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.01.2011 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując