Marszałek napisał(a):

|
Wobec takiej kampanii,tu zdjęcie,tam uśmieszek,tu notka jaki to zajebisty i jak dobrze gra w piłkę, kompromitacją byłoby naglę napisać, nie dogadaliśmy się.
|
Tego się najbardziej obawiam.
Zastanawiam się skąd w ogóle pomysł takiej kampanii i jak to się ma wobec dotychczasowej polityki klubu.
Pamiętacie jak przychodził do nas Cezary Wilk? Media rozpisywały się o tym, że Wisła już robi przelew na konto Korony, a sam zawodnik jest w drodze do Krakowa, tymczasem w klubie wypierano się tego i twierdzono, że tematu Wilka nie ma i wszystko jest wymysłem dziennikarzy.
Tymczasem teraz robi się wielki szum w okół zawodnika, którego pozyskanie nadal stoi pod znakiem zapytania.