Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40930
Stary 20.01.2011, 21:49
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Wobec takiej kampanii,tu zdjęcie,tam uśmieszek,tu notka jaki to zajebisty i jak dobrze gra w piłkę, kompromitacją byłoby naglę napisać, nie dogadaliśmy się.
Tego się najbardziej obawiam.

Zastanawiam się skąd w ogóle pomysł takiej kampanii i jak to się ma wobec dotychczasowej polityki klubu.

Pamiętacie jak przychodził do nas Cezary Wilk? Media rozpisywały się o tym, że Wisła już robi przelew na konto Korony, a sam zawodnik jest w drodze do Krakowa, tymczasem w klubie wypierano się tego i twierdzono, że tematu Wilka nie ma i wszystko jest wymysłem dziennikarzy.

Tymczasem teraz robi się wielki szum w okół zawodnika, którego pozyskanie nadal stoi pod znakiem zapytania.
Odpowiedz cytując