lukas74 napisał(a):

|
Te kluby , które ukarano, miały poprostu pecha, bo akurat weszło prawo, które pozwalało ścigać za takie przestępstwa.
|
No pecha miały, że ktoś ich ukarał za szwindle... co za nie fart.
Wierzę jednak, że kolega z przymrużeniem oka to napisał...
Studio2:
Ale gdzie tu sens, że klub lub "ktoś" ma pecha bo go ukarali za to?
I nie mam zdania, że reszta nie kupowała.
Zresztą, dlaczego używamy czasu przeszłego

?
Kreseq:
Czysta, to co najwyżej jest wódka. Choć i w tym przypadku mam coraz większe wątpliwości.