Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40928
Stary 20.01.2011, 21:40
Genkov pewnie zostanie. Wobec takiej kampanii,tu zdjęcie,tam uśmieszek,tu notka jaki to zajebisty i jak dobrze gra w piłkę, kompromitacją byłoby naglę napisać, nie dogadaliśmy się. Podpiszą papier,tylko się nie podniecajcie za bardzo. Bo jak ze wszystkim,mowa trawa. Ile gość jest wart pokażą dopiero mecze o stawkę. Na papierze to i Beto był solidnym grajkiem o dużym potencjale,tak dla Waszego bezpieczeństwa psychicznego.

Genkov poleci na zgrupowanie pewnie razem z Meliksonem.


P.S.Donki a niby jak inaczej odbywa się negocjowanie?
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 20.01.2011 o godz. 21:48.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując