|
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki
Offline
|
|
Donki napisał(a): 
A byla gdzies informacja, że podpisze juz dzis ?
To nie jest Footbal manger gdzie odbywa sie to na zasadzi:
Genkov: Chce 250 tys. rocznie
Wisła: nasza propozycja to 200 tys.
Genkov: moze 230 tys
Wisła: OK
|
no ja rozumiem
|
|