Wyświetl pojedynczy post
Wsciekly Pies
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8927
Stary 20.01.2011, 21:09
Ale wy jesteście dziwni. Podział na dwa obozy:
Ci co twierdzą że Pajic jest dobry do wygłaszania opini
Drudzy natomiast próbują mieszać go z błotem uważając za grajka drugiej kategorii.

Dla mnie OSOBIŚCIE sprawa jest prosta, pseudokopacze niestety przeważnie polscy mający ego podwyższone do granic absurdu po prostu OPIER**LAJĄ SIĘ ile mogą i kasują mamonę, ot co taka mentalność wiecznie przegranych.
Bo wydaje im się że są nie wiadomo kim, weźcie pod uwagę łaskawie że z takiej Polski czy innej Burkina Faso ŁATWIEJ jest zagrać z renomowaną drużyną np. Brazylia niż wybyć się w takich NIEMCZECH i zagrać w reprezentacji tam jest WALKA o dostanie się do składu a u nas?! U nas to próbuję się z gościa który hasał z flagą Kolumbi krzycząc uwaziaj, uwaziaj zrobić REPREZENTANTA POLSKI. Aż w oczy kole że nie mamy kim zagrać na Euro.

Ponad to racje ma Pajic że u nas treningi są lekkie oraz racje ma Żurawski że za granicą Polski pseudokopacz musi dwa razy ciężej trenować, ale wiecie dlaczego on dwa razy ciężej trenuje? Bo u nich dwa razy ciężej to NORMA coś oczywistego, a nie tak jak u nas ekstremum.

Niestety nasz kraj ce..... byle jakość i tumiwisizm mało kto naprawdę w życiu prywatnym czy też publicznym bierze się za swoją robotę na 100%. U nas raczej jest metoda 10%,10% ................ a jak się zbliża godzina zero to nagle 1000%.
Sam też biję się w pierś, a wy zamiast bronić jak furiaty co poniektóre ciotki weźcie się popatrzcie na ich wyniki.
Sprawa jest prosta jaka praca wykonana >> TAKI WYNIK. W każdej dziedzinie zawsze tak było i będzie.


P.S. Edit dotyczący słet foci, jakby pracowali jak należy to nie mieli by nawet czasu pomyśleć to takiej foci.
Ostatnio edytowane przez Wsciekly Pies : 20.01.2011 o godz. 21:11.
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
Odpowiedz cytując