Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
40924
20.01.2011, 21:06
szczepek19
napisał(a):
a tak na marginesie... coś długo podpisują kontrakt z tym Genkovem
A byla gdzies informacja, że podpisze juz dzis ?
To nie jest Footbal manger gdzie odbywa sie to na zasadzi:
Genkov: Chce 250 tys. rocznie
Wisła: nasza propozycja to 200 tys.
Genkov: moze 230 tys
Wisła: OK
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki