|
oho widzę ze Palijic powoli obrywa...
może poprostu nie ma talentu do gry, ale jest pracowityi wykorzystuje to co może na 100%
inny talent ma, łatwo mu wszystko przychodzi, ale mocno nie pracuje, wykorzystuje tylko część potencjału...
więc Palijic racji mieć nie może dlatego ze ma mniejszy talent i jest zwyczajnie słaby?
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 20.01.2011 o godz. 20:30.
|