Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8923
Stary 20.01.2011, 20:27
oho widzę ze Palijic powoli obrywa...

może poprostu nie ma talentu do gry, ale jest pracowityi wykorzystuje to co może na 100%

inny talent ma, łatwo mu wszystko przychodzi, ale mocno nie pracuje, wykorzystuje tylko część potencjału...

więc Palijic racji mieć nie może dlatego ze ma mniejszy talent i jest zwyczajnie słaby?
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 20.01.2011 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując