Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40917
Stary 20.01.2011, 20:19
martonas napisał(a):Wyświetl post
A żes się rozpisał... a co jesli Wisła wcale nie dawała mniej ani klubowi ani piłkarzowi? I akurat wybrał Lecha dlatego że co rok grają przyzwoicie w pucharach a my co roku odpadamy w rundzie eliminacyjnej. Wykluczasz taką opcję? Jeśli nie, to czemu się zachowujesz jakbyś był wszystkowiedzący?
Absolutnie nie mam ochoty wdawać się w głębszą dyskusję, bo moim zdaniem nie ma ona sensu.

Chodzi tylko o to, że moim zdaniem Wisła ma jednak argumenty. Przecież nie chcemy pozyskać zawodników ponad stan - tylko tych jak najbardziej w naszym zasięgu. Więc konkurujemy z klubami o podobnym potencjale sportowym i finansowym jak my.

Co do Amiki: akurat za rok mogą w ogóle nie grać w pucharach, więc taki argument jest średnio trafiony.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując