|
Junior Member
Offline
|
|
martonas napisał(a): 
Ci którzy chcieliby Lisowskiego w Wisle (pomijam fakt że Stan już dementował to nazwisko a jego o takie sciemy jak u wiemy kogo to bym raczej nie posądzał) to chyba źle życzą temu klubowi
|
otoz to .. zgadzam sie
|
|