Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40911
Stary 20.01.2011, 19:46
gery napisał(a):Wyświetl post
Widze że ktos zbyt bardzo do serca bierze to co pisza w mediach .. chociaz nawet pisali o tym ze roger sie nigdzie nie wybiera .. wiec nie wiem czemu tak ktos napisal .Nastepnie Lisowski .. heh lewy obronca nie jest w kregu zainteresowan wisly .. 19 letni obronca ..to pewnie chodzi o Alhassan'a .. hmm to plotka ... Zostaje 30 latek .. zapewne chodzi o tego Holendra .. powiem tak szczerze wątpie. A wiec z tego postu teoretycznie nic nie dojdzie do skutku .
Ci którzy chcieliby Lisowskiego w Wisle (pomijam fakt że Stan już dementował to nazwisko a jego o takie sciemy jak u wiemy kogo to bym raczej nie posądzał) to chyba źle życzą temu klubowi
Odpowiedz cytując