Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8916
Stary 20.01.2011, 19:37
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Szymek - jezeli ta fotka pochodzi z facebook'a to wklejenie tego tutaj to jest zwykle s....ysynstwo.


edit. jezeli fotka jest ogolnodostepna to cofam, chociaz i tak nie sadze, zeby takie zdjecia powinny byc tutaj przeklejane. Wydawalo mi sie, ze Gordan ma zablokowane przegladanie profilu.
a co to za różnica czy to zdjęcie bu się tutaj na forum pojawiło czy nie ? prędzej czy później i tak by trafiło na weszło
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując