Wasiu napisał(a):

Szymek - jezeli ta fotka pochodzi z facebook'a to wklejenie tego tutaj to jest zwykle s....ysynstwo.
edit. jezeli fotka jest ogolnodostepna to cofam, chociaz i tak nie sadze, zeby takie zdjecia powinny byc tutaj przeklejane. Wydawalo mi sie, ze Gordan ma zablokowane przegladanie profilu.
|
a co to za różnica czy to zdjęcie bu się tutaj na forum pojawiło czy nie ? prędzej czy później i tak by trafiło na weszło