slaskWKSslask napisał(a):

|
Poopowiadał je wczoraj Donek- mogę uznać go za żałosnego?
|
Zdecydowanie tak

.
A specjalne uznanie dla p. ministra Nałęcza za wytłumaczenie wszystkim Polakom dlaczego Rosjanie zmanipulowali raport MAK. Gdybym usłyszał cos takiego w kabaracie to zrywałbym boki. A tu takie dyrdymały opowiada minister.