Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 20.01.2011, 18:59
slaskWKSslask napisał(a):Wyświetl post
Poopowiadał je wczoraj Donek- mogę uznać go za żałosnego?
Zdecydowanie tak .
A specjalne uznanie dla p. ministra Nałęcza za wytłumaczenie wszystkim Polakom dlaczego Rosjanie zmanipulowali raport MAK. Gdybym usłyszał cos takiego w kabaracie to zrywałbym boki. A tu takie dyrdymały opowiada minister.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 20.01.2011 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując