nh79 napisał(a):

|
Boukhari za czasow ''jego'' Wisly to wtedy byl w Ajaxie Amsterdam i watpie czy wtedy byl taki slaby.Zuraw teraz tez nie blyszczy , wiec bez sensu porownywac co bylo, wazne co jest teraz.Jak juz kiedys pisalem obys sie nie zdziwil jak Boukhari po przepracowanym okresie przygotowawczym bedzie wiodoca postacia naszego zespolu.
|
Ja się nie zdziwię, bo sam jako jeden z nielicznych o tym pisałem. Ma talent, inteligencję boiskową. Co nie zmienia faktu, że jest słaby, nieruchawy.
nh79 napisał(a):

Pajlic wielke gowno wie Kazdy Polak co wyjezdza do Niemiec nagle dziwi, ze jest ciezko i trzeba zap...... a tym ktorym nie wyszlo to sobie wymyslaja wymowki, ze musieli 2 razy ciezej (buahahaha) pracowac, zeby sie do skladu zalapac.
|
Do składu takich drużyn, w jakich grał ( lub nie ) Pajlić, to z łatwością by się załapali. Cóż za zbieg okoliczności, akurat kiedy K-rn wróciło do poważnego futbolu, to dla niego miejsca w klubie zabrakło. Widać za słabo pracował

Koleś jest słabiutki, powinien co najwyżej robić za jokera wpuszczanego pod koniec meczu na zmęczonego przeciwnika. Fakt, że w obecnej Wiśle nie ma kto przeciwników zmęczyć, a on gra na pozycji do której się nie nadaje nie świadczy o nim, ale o naszej polityce transferowej.