Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8911
Stary 20.01.2011, 18:45
nh79 napisał(a):Wyświetl post
Boukhari za czasow ''jego'' Wisly to wtedy byl w Ajaxie Amsterdam i watpie czy wtedy byl taki slaby.Zuraw teraz tez nie blyszczy , wiec bez sensu porownywac co bylo, wazne co jest teraz.Jak juz kiedys pisalem obys sie nie zdziwil jak Boukhari po przepracowanym okresie przygotowawczym bedzie wiodoca postacia naszego zespolu.
Ja się nie zdziwię, bo sam jako jeden z nielicznych o tym pisałem. Ma talent, inteligencję boiskową. Co nie zmienia faktu, że jest słaby, nieruchawy.

nh79 napisał(a):Wyświetl post
Pajlic wielke gowno wie Kazdy Polak co wyjezdza do Niemiec nagle dziwi, ze jest ciezko i trzeba zap...... a tym ktorym nie wyszlo to sobie wymyslaja wymowki, ze musieli 2 razy ciezej (buahahaha) pracowac, zeby sie do skladu zalapac.
Do składu takich drużyn, w jakich grał ( lub nie ) Pajlić, to z łatwością by się załapali. Cóż za zbieg okoliczności, akurat kiedy K-rn wróciło do poważnego futbolu, to dla niego miejsca w klubie zabrakło. Widać za słabo pracował
Koleś jest słabiutki, powinien co najwyżej robić za jokera wpuszczanego pod koniec meczu na zmęczonego przeciwnika. Fakt, że w obecnej Wiśle nie ma kto przeciwników zmęczyć, a on gra na pozycji do której się nie nadaje nie świadczy o nim, ale o naszej polityce transferowej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując