Wyświetl pojedynczy post
Szali
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Wola Duchacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2342
Stary 20.01.2011, 18:15
Warto by usunąć: http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=8928
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
Odpowiedz cytując