Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8903
Stary 20.01.2011, 17:54
- Na samym początku zdziwiłem się, że treningi są tak lekkie. Gdy prowadził nas Kasperczak, było bardzo łatwo. Ćwiczyliśmy raz dziennie, na niskim tempie. Inaczej niż w Niemczech, gdzie ciągle się biegało, każdy walczył.

Czyli juz wiadomo jak byli przygotowani do sezonu, potem na forum byl placz, ze np. Sobolewski juz stary i nie te lata. Nie nadaza za przeciwnikami w srodku pla i musial glupio faulowac. Widac, ze kompletnie byli nie przygotowani kondycyjnie na poczatku sezonu.
Odpowiedz cytując