|
- Na samym początku zdziwiłem się, że treningi są tak lekkie. Gdy prowadził nas Kasperczak, było bardzo łatwo. Ćwiczyliśmy raz dziennie, na niskim tempie. Inaczej niż w Niemczech, gdzie ciągle się biegało, każdy walczył.
Czyli juz wiadomo jak byli przygotowani do sezonu, potem na forum byl placz, ze np. Sobolewski juz stary i nie te lata. Nie nadaza za przeciwnikami w srodku pla i musial glupio faulowac. Widac, ze kompletnie byli nie przygotowani kondycyjnie na poczatku sezonu.
|