|
Co do Genkowa, to też myślałem, że raczej chodzi o wypożyczenie z opcją pierwokupu, ale jemu się ponoć latem kontrakt kończy. Bułgarzy mieli dać za niego 400 tyś euro, my ponoć orientacyjnie dajemy 500-550k euro. Jak za zawodnika, który za pół roku miałby kartę na ręce, to całkiem sporo.
Z WO i ich rewelacjami na temat bramkarzy do "Gdybym był bogaty..." bo to jest nawet mniej konkretne niż "przecieki" Zbymaka.
|