Maciuś napisał(a):

|
Kto ten stadion wypelni po brzegi...
|
To pytanie chyba powinien sobie stawiać każdy kibic swojej ekstraklasowej drużyny. Bo chyba jasne ,że ani na Legii .Wiśle czy Lechu średnia nie przekroczy 20 tysięcy, a pojemności to minimum 30 tysięcy o ile się nie mylę. I pewne jest to ,że entuzjaści nowinek stadionowych zapełnią stadion przez pierwsze kilka meczy i będzie komplet lub powyżej 30 tysięcy spokojnie, a później zależy to już od piłkarzy,reklamy,mody.
I jeśli sądzisz , że Wrocław nie jest w staniei zapełnić stadionu na stałe w przeciągu paru sezonów, to wiesz dobrze ,że się mylisz prawda?