Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1787
Stary 20.01.2011, 17:28
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Kto ten stadion wypelni po brzegi...
To pytanie chyba powinien sobie stawiać każdy kibic swojej ekstraklasowej drużyny. Bo chyba jasne ,że ani na Legii .Wiśle czy Lechu średnia nie przekroczy 20 tysięcy, a pojemności to minimum 30 tysięcy o ile się nie mylę. I pewne jest to ,że entuzjaści nowinek stadionowych zapełnią stadion przez pierwsze kilka meczy i będzie komplet lub powyżej 30 tysięcy spokojnie, a później zależy to już od piłkarzy,reklamy,mody.

I jeśli sądzisz , że Wrocław nie jest w staniei zapełnić stadionu na stałe w przeciągu paru sezonów, to wiesz dobrze ,że się mylisz prawda?

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując