Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1786
Stary 20.01.2011, 17:13
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Jak się ma prezydenta, który nad tym czuwa, a nie zwykłą pipę, to wszystko można zrobić i nadrobić.
Bo jak ludzie wierzą we wszystko co mówi złotousty, a kibice Wisły nie potrafią się sprężyć nawet na wybory to o czym tu gadać.. ale nie będę zaśmiecał tematu Majchrem.. eot
Odpowiedz cytując