ciacho napisał(a):

|
Jak się ma prezydenta, który nad tym czuwa, a nie zwykłą pipę, to wszystko można zrobić i nadrobić.
|
Bo jak ludzie wierzą we wszystko co mówi złotousty, a kibice Wisły nie potrafią się sprężyć nawet na wybory to o czym tu gadać.. ale nie będę zaśmiecał tematu Majchrem.. eot