MCX napisał(a):

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...juz_w_krakowie
Na oficjalnej dodali nawet krótki filmik z przylotu Genkova.
Wygląda na to, że podpis na kontrakcie jest tylko formalnością, no bo przecież robienie takiego szumu w okół zawodnika z którym ma się dopiero negocjować i tak naprawdę nie wiadomo, czy dołączy do drużyny byłoby niepoważne. Czekamy.
|
To jest Wisla w tym klubie wszystko jest mozliwe.