Jachcik napisał(a):

Do potrzeb typu email i internet w zupełności Ci wystarczy. Dysk twardy nie za bogaty (bo dostępne w rzeczywistości będzie jeszcze mniej) no i pamięć rozszerzyłbym przynajmniej do 2 GB. Zainstalować jakiegoś XP-ka i pochula Ci sprzęt ze 2 lata. Skoro od super sprzedawcy to ja bym zaufał.