Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20395
Stary 20.01.2011, 15:01
Jachcik napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat takiego sprzętu czy warto kupić ? http://allegro.pl/jak-nowe-2rdzenie-...407328634.html
Cena fajna, wyposażenie tez.
Do potrzeb typu email i internet w zupełności Ci wystarczy. Dysk twardy nie za bogaty (bo dostępne w rzeczywistości będzie jeszcze mniej) no i pamięć rozszerzyłbym przynajmniej do 2 GB. Zainstalować jakiegoś XP-ka i pochula Ci sprzęt ze 2 lata. Skoro od super sprzedawcy to ja bym zaufał.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując