Sartre napisał(a):

Obawiam się, że Warta może mieć więcej szacunku do siebie i nie pójść na ten interes. Zwłaszcza, że właśnie się staje jednym z najbardziej lubianych klubów w polskiej kopanej 
Nawiasem mówiąc - bardzo fajna reakcja ze strony klubu.
|
Czy zdjęcie Pani Prezes z szalikiem "Warta Poznań" nie budzi jednak dwuznacznych skojarzeń?
Wiem, to nie wina klubu ale zbieżność językowa niesamowita
