Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7856
Stary 20.01.2011, 14:38
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że Warta może mieć więcej szacunku do siebie i nie pójść na ten interes. Zwłaszcza, że właśnie się staje jednym z najbardziej lubianych klubów w polskiej kopanej

Nawiasem mówiąc - bardzo fajna reakcja ze strony klubu.
Czy zdjęcie Pani Prezes z szalikiem "Warta Poznań" nie budzi jednak dwuznacznych skojarzeń?

Wiem, to nie wina klubu ale zbieżność językowa niesamowita
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując