Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8898
Stary 20.01.2011, 14:38
No a dla mnie właśnie dobrze, że to powiedział. Nie ma miejsca na żadne chamskie odzywki w drużynie. I co z tego, że jest nowy? Jest pełnoprawnym członkiem zespołu i może mówić to, co mu się żywnie podoba.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując