Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5107
Stary 20.01.2011, 14:37
świetna wiadomość że Kokoszka wrócił do Polski i to gdzie DyskoPolo, choć trochę jestem zawiedziony że nie do Amiki, jednak czeka go na pewno gorące przywitanie na Reymonta
Odpowiedz cytując