For_FuN_ napisał(a):

Niektore osoby sobie tutaj jaja robia...Wojtek Ł., to koziolek ofiarny specjalistow z tego forum , a o korupcji oczywiscie nie wiedzieli/nie uczestniczyli tacy pilkarze, jak Glowacki, Baszczynski, Sobolewski i inni...trzeba miec nie po kolei w glowie, zeby opowiadac takie glupoty. 95% pilkarzy z naszej ligi o tym wiedzialo i w tym uczestniczylo, wiec pisanie ciagle o Lobodzinskim jest poprostu smieszne.
|
To wszystko prawda, szczególnie że ci zawodnicy grali też w innych klubach niż Wisła.
Problem w tym, że mówimy o zamierzchłych czasach. Przecież z tych wymienionych przez Ciebie zawodników jedynie Radek gra jeszcze w Wiśle i zbliża się do końca swojej kariery.
A sprawa zatrzymania Pawła D. wypływa dzisiaj.
Ja nic nikomu nie zarzucam, zobaczymy czy sprawa będzie "rozwojowa". Piszę tylko, że być może los przyniósł nam okazję, a której można było tylko pomarzyć.