Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8896
Stary 20.01.2011, 14:34
Hoho, to Paljic pojechal ostro...niech chlopak najpierw cos wywalczy z Wisla, a potem krytykuje zespol i kolegow. Gosc, ktory nie poradzil sobie w II Bundeslidze, a gral glownie w III opowiada takie rzeczy. Jako obcokrajowiec, to on jest na podwojnym cenzurowanym i to on ma przede wszystkim dawac sie z siebie wszystko(tak, jak Polacy, ktorzy rywalizuja za granica o miejsce w skladzie)...a jak narazie spisuje sie bardzo, bardzo przecietnie.
Odpowiedz cytując