AS82 napisał(a):

|
Nikt nie miał wpływu na to jaki raport sporządzi MAK ,a na pewno nie Tusk. Ruscy zrobili stronniczy raport ,nie uwzględniając roli ani szczegółów jeśli chodzi o zachowanie sie kontrolerów i wg Ciebie odpowiedzią na to powinno być wyzywanie polskiego premiera od "zdrajców" i "ludzi bez honoru"? Polska prowadzi równoległe prace w Komisji Millera i jak już można było zauważyć ,są w nim elementy dotyczące roli kontrolerów .Raport tej komisji powinien być miarodajnym , i pewnie lepszym dokumentem z tego co stało sie w Smoleńsku,a to co robi Pis to nie ma nic wspolnego z wyjaśnieniem prawdy, to czysty populizm ,demagogia i z założenia zwalanie winę za katastrofe na Rosjan przy biernym udziale Tuska.
|
Przepraszam ale waść piep...ysz androny. To kto wybrał MAK jako podmiot zajmujący sie katastrofą

? Heniek - szaletowy


Ten sam Heniek trzymał informacje ujawnione przez min. Millera w szafce i zabraniał ich ujawnienia przed raportem MAK

?
Drodzy koledzy ja rozumiem, że przynależność do światłej części społeczeństwa, która wie wszystko jest bezcenna, ale czy można zaprzeczać faktom i zdrowemu rozsądkowi. Drodzy koledzy odrzucając idiotyzmy z raportu MAK kontestując go, nie oznacza, że od razu stajecie się zwolennikami teorii zamachu. Oznacza jedynie, że raport ten jest niezgodny z faktami i z rzeczywistością. Panowie nie ma tutaj zasady 0/1, winny Kaczyński z Błasikiem - zamach na Prezydenta RP.
Zalecam Panom Kolegom zapoznanie się ze stenogramami zapisów rozmów w wieży i w kokpicie, odrzucając emocje z tragedią związane. I użycie zdrowego rozsądku do analizy tych rozmów i co z tych rozmów wynika. Dopiero potem proszę o wypowiadanie się bez odnoszenia do wszelkich maści ekspertów zarówno z jednej jak i drugiej strony, bo z doświadczenia wiem, że nie powinno się wypowiadać w sprawie nie mając w miarę pełnych danych. Zastanówcie się jak dzisiaj wyglądają teksty związane z naciskami Głównego Pasażera w odniesieniu do komendy dowódcy - kpt. Protasiuka wydanej na wysokości 100 m - Odchodzimy

