Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1280
Stary 20.01.2011, 14:29
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Drumlaka, czy raczej ten klubik z kałuży ? Przecież nie wziął tej kasy dla siebie tylko dla całej druzyny, żeby wynik był taki a nie inny. Ciekawe co na to PZPN ? Dalej zajęci uwaleniem jakiegos klubu, zeby ten skorumpowany klubik ocalić ?

A potem Drumlaka Filipiak wypieprzył bo za mało wziął


W końcu im się może dobiorą.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując