Gwiaździsty napisał(a):

|
Drumlaka, czy raczej ten klubik z kałuży ? Przecież nie wziął tej kasy dla siebie tylko dla całej druzyny, żeby wynik był taki a nie inny. Ciekawe co na to PZPN ? Dalej zajęci uwaleniem jakiegos klubu, zeby ten skorumpowany klubik ocalić ?
|
A potem Drumlaka Filipiak wypieprzył bo za mało wziął
W końcu im się może dobiorą.