westersyl napisał(a):

|
Według mnie chodziło o to żeby trochę ruskich zmiękczyć, bo prawdopodobnie straszli ich kolejny wypożyczeniem z którego ruscy nie mieliby wiele profitów.
|
Ale jemu nie o to chodzi. Dopóki zawodnik nie podpisze, nie ma się co napalać. Gość wygląda aż za dobrze: napastnik, tani, strzelał ostatnio regularnie bramki.