Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40880
Stary 20.01.2011, 14:26
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Według mnie chodziło o to żeby trochę ruskich zmiękczyć, bo prawdopodobnie straszli ich kolejny wypożyczeniem z którego ruscy nie mieliby wiele profitów.
Ale jemu nie o to chodzi. Dopóki zawodnik nie podpisze, nie ma się co napalać. Gość wygląda aż za dobrze: napastnik, tani, strzelał ostatnio regularnie bramki.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując