zim zum napisał(a):

|
Tak czekam jak wbiegniesz na murawe i sprzedaż mu liścia
|
e tam od razu bić.
lepiej by było jakby każdy z kibiców dostał w formacie np. A4 wielkiego dolara w środku z podobizną Adasia i wrzucił na boisko w momencie wchodzenia gwiazdy i np. transparent - jestem adam z dolarami gadam