Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1278
Stary 20.01.2011, 14:23
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Mogą być niezłe jaja.

Po pierwsze - Zagłębie prowadził wtedy Franio Smuda. Czy wiedział coś o "ustawce"? Ja wątpię, ale niesmak pozostanie.

Po drugie - jak słusznie zauważono Iwański wczoraj wyjechał do Turcji, Dziwna zbieżność.

Po trzecie - w tym meczu wystąpili Łobodziński i Arboleda, nie grał Piszczek - obecny kadrowicz i najprawdopodobniej główny świadek w śledztwie.
Mam wielką nadzieję, że to zadecyduje że "uwajaj" nigdy nie zagra w pięknej koszulce z orłem na piersi. Mało tego, mam nadzieję że nie dostanie obywatelstwa.
Ostatnio edytowane przez gigant : 20.01.2011 o godz. 14:25.
Odpowiedz cytując