Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40878
Stary 20.01.2011, 14:13
moim zdaniem to jako drugiego napastnika powinniśmy sprowadzić Marcina Juszczyka (2 w 1 bramkarz i napastnik) z poloni bytom. wczoraj nieżle sobie poczynał w ataku mial 2 akcje z których mógł strzelić gola ( popisał się niezłym szczupakiem a w drugiej akcji pokazał swoją szybkość i urwał się obrońcom ale piłka o milimetry minęła słupek bramki)
BRAĆ GO
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 20.01.2011 o godz. 14:18.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując