Wyświetl pojedynczy post
herkules
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1276
Stary 20.01.2011, 14:08
wybiórcza napisał(a):
Według portalu polskieradio.pl już pod koniec 2009 roku kilku piłkarzy Zagłębia zgłosiło się dobrowolnie do prokuratury, aby zeznawać w sprawie ustawionego meczu z Cracovią. Wśród zawodników, którzy poinformowali o przestępstwie śledczych jest Łukasz P. - obecny reprezentant Polski, występujący wówczas w Zagłębiu Lubin.
tylko u nas takie jaja, że ŁKS został niesprawiedliwie zdegradowany i Cracovia przez to utrzymała się. Teraz dopiero wychodzi na jaw, że pasy powinny już dawno siedzieć w 3. lidze.

oliwa zawsze sprawiedliwa
mam nadzieję, że dostaną to na co zasłużyli - jeden wielki przekręt.
Odpowiedz cytując