zim zum napisał(a):

|
i co pobijesz go ? czy będziesz w TV oglądał ?
|
Nie wiem kolego o co Ci chodzi i po co sie rzucasz? Napisalem tak poniewaz jestem ciekaw jak bedzie wygladac Jego gra na R22 majac w pamieci co sie stalo z Dolha jak przyjechal z Lechem na mecz do Nas. O ile pamietam nie wytrzymal cisnienia i po 45 minutach zostal zmieniony. Dla Twojej wiedzy bede na meczu. Tak jak na wiekszosci od kilku lat. Rozumiem ze Ty zasiadasz zawsze przed TV i czekasz aby mialy miejsce jakies "akcje" na trybunach?