Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5103
Stary 20.01.2011, 13:28
zim zum napisał(a):Wyświetl post
i co pobijesz go ? czy będziesz w TV oglądał ?

Nie wiem kolego o co Ci chodzi i po co sie rzucasz? Napisalem tak poniewaz jestem ciekaw jak bedzie wygladac Jego gra na R22 majac w pamieci co sie stalo z Dolha jak przyjechal z Lechem na mecz do Nas. O ile pamietam nie wytrzymal cisnienia i po 45 minutach zostal zmieniony. Dla Twojej wiedzy bede na meczu. Tak jak na wiekszosci od kilku lat. Rozumiem ze Ty zasiadasz zawsze przed TV i czekasz aby mialy miejsce jakies "akcje" na trybunach?
Odpowiedz cytując