Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
7853
20.01.2011, 13:09
Uran235
napisał(a):
Zróbcie sobie następną fuzję. "Honoru" Wam to już nie skala, a reszta kraju przynajmniej będzie miała jakiś pożytek z Waszej bytności w Ekstraklasie
[air]
Pozdro dla nasyconych pucharami kompleksiarzy.
DDP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DDP
Znajdź inne posty napisane przez DDP