Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7853
Stary 20.01.2011, 13:09
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Zróbcie sobie następną fuzję. "Honoru" Wam to już nie skala, a reszta kraju przynajmniej będzie miała jakiś pożytek z Waszej bytności w Ekstraklasie
[air]

Pozdro dla nasyconych pucharami kompleksiarzy.
Odpowiedz cytując